Mp3 to Wav


Obrázok: Mp3 to Wav
Popis: Tento program je urceny hlavne pre majitelov siemensov , ktore nepodporuju format mp3 Tento program vam vase mp3-ky prerobi bud do wav alebo do amr Navod je pribaleny


MidpX


SUPER 2007 built 22

Obrázok: MidpX
Popis: Pokud potřebujete otestovat java hru, aplikaci nebo si ji zahrát na PC tak je tu pro Vás program MidpX, bohužel nepodporuje 3D java hry, ale jinak funguje perfektně.
Obrázok: SUPER 2007 built 22
Popis: Perfektní nástroj pro převod videa do všech používaných formátů, ale i hudby. Pokud potřebujete převést video tak je pro Vás SUPER (Simplified Universal Player Encoder & Renderer) jasnou volbou. Podporované video formáty: 3gp/3g2 (Nokia, Siemens, Sony Ericsson), asf, avi (DivX, H263, H263+, H264, XviD, MPEG4, MSmpeg4 etc..), dat, fli, flc, flv, mkv, mpg (Mpeg I,Mpeg II), mov (H263, H263+, H264, MPEG4 atd.), mp4 (H263, H263+, H264, MPEG4), ogg, qt, rm, ram, rmvb, str (PlayStation), swf (Flash), ts (HDTV), viv, vob, FMV Podporované audio formáty: aac, ac3, amr, mmf, mp2, mp3, mp4, mpc, ogg, ra, wav, wma


PocketDivXEncoder 0.3.60


Obrázok: PocketDivXEncoder 0.3.60
Popis: Perfektní nástroj pro převod videa s možností přidání externích titulků a dalšího nastavení (jas, kvalita videa, zvuku...). Na výběr máte z několika zařízení, rozlišení se dá upravovat i v samotném programu.


SonyEricsson Themes Creator


Obrázok: SonyEricsson Themes Creator
Popis: Themes Creator je program, kterým můžete upravovat, měnit, tvořit nebo prohlížet témata (schémata) pro mobilní telefony značky Sony Ericsson.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one